Konteksti arvestav sihtotsing – see on meie tugevus

Aga mida see tähendab?

Amropis teame, et iga ettevõte, iga olukord, iga kandidaat on eriline. Meie eesmärk on mõista ja väärtustada SINU unikaalsust. Nii kliendi kui kandidaadina.

Vaatame põhjalikult ja sügavuti detailidesse, et mõista iga otsinguprotsessi konteksti ja lõppeesmärki ning leida parim lahendus kõigile osapooltele.

Teeme oma tööd kire, professionaalsuse ja pühendumusega. Oleme fokusseeritud, agiilsed ja südamelt ettevõtjad. Just seepärast väärtustatakse meid ekspertidena ja sageli pöörduvad nii kliendid kui kandidaadid meie poole üha uuesti.

Kuulume rahvusvahelisse võrgustikku, mis annab meile globaalse haarde, samas tunneme põhjalikult kohalikku turgu. Oleme suured ja väikesed üheaegselt.

Oleme Baltikumi sihtotsingu eksperdid aastast 1993. Viime igal aastal Baltikumis läbi rohkem kui 120 otsingut, mis teeb meist kõrgelt hinnatud ja tunnustatud koostööpartneri.

Tere tulemast Amropisse!

/Ott Karolin/

Ott Karolin

Tegevjuht Tallinn, Eesti Ott.Karolin@amrop.com +372 6408 706

Avo Kaasik

Associate Partner Tallinn, Eesti avo.kaasik@amrop.com +372 6408 700

Hillar Matto

Konsultant Tallinn, Eesti Hillar.Matto@amrop.com +372 6408 701

Helen Väljaste

Konsultant Tallinn, Eesti Helen.Valjaste@amrop.com +372 6408 705

Regina Okas

Otsinguspetsialist Tallinn, Eesti Regina.Okas@amrop.com +372 6408 703

Hedvig Plekksepp

Otsinguspetsialist (lapsehoolduspuhkusel) Tallinn, Eesti Hedvig.Plekksepp@amrop.com +372 6408 704

Iira Külm

Büroojuht Tallinn, Eesti Iira.Kylm@amrop.com +372 6408 700

Brit Puistaja

Otsinguspetsialist (lapsehoolduspuhkusel) Tallinn, Eesti Brit.Puistaja@amrop.com +372 6408 704