Amrop

Amrop on konteksti arvestav globaalne sihtotsingu võrgustik. Toetame oma kliente nende äri arendamisel, aidates neil leida „Leader’s For What’s Next” –  tippjuhid, kellel kogemust ka piiriüleste ning rahvusvaheliste turgudega.

Meie oskus seda teha põhineb kolmel fundamentaalsel komponendil:

1. Konteksti arvestamine

Konteksti all peame me silmas arusaama kohalikest oludest, mis mõjutavad nii kliente kui kandidaate. Me teame, kuidas saavutada tulemusi. Me tagame oma klientidele värskeima info turgude, talentide kättesaadavuse ja kandidaatide ootuste kohta. Me leiame talente üle maailma ning meil on hea arusaam ja kogemus erinevatest sektoritest, mis on oluline tagamaks eduka tulemusega personaliotsingut. Oma ligi 84  kontoriga üle 57 riigis tunneme me maailma nagu iseenda koduhoovi.

2. Partneri tähelepanu

Igal meie kliendil on võimalus ja õigus töötada koos meiepoolse partneriga alati kui teeme koostööd. Meie partnerid omavad infot konkreetse turu kohta ja on töötanud üles oma äri ja reputatsiooni just sellel turul. Amropi partneritel on praktiline lähenemine ja vaist, et leida ja hoida parimaid talente, mida turg pakub. Meid ei piira ranged protseduurireeglid ja  korporatiivpoliitika nagu väga paljudes traditisoonilistes otsingufirmades. Kuna meie partneritel on mängus isiklik huvi töötada riigis, kus nad  tegutsevad, siis me ei anna alla ja ei lahku, kui olukord muutub keeruliseks. Meie pikk ajalugu ja kogemus kohalikes äriringkondades töötab vaid meie klientide hüvanguks. Amropi partnerid töötavad käsikäes oma klientidega ja tagavad neile tipptasemel liidreid, kes sobituvad nende äri, positisooni ja firmakultuuriga.

3. Meie globaalne võrgustik

Meie rahvusvahelise võrgustikuga struktuur teeb meie klientidele ja kandidaatidele lihtsaks juurdepääsu infole ja ärikogemusele. Meid ei kitsenda hierarhia ega jäik struktuur, mis on iseloomulik paljudele otsingufirmadele, me reageerime kiiresti ja efektiivselt oma klientide vajadustele. Me kuulame pigem oma klienti kui peakontorit.

Meid ühendab konteksti arvestav lähenemine sihtotsingule, mis hõlmab ühiseid väärtusi, standardeid, metoodikat ja protseduure, kuid samal ajal  võtab arvesse unikaalset kohaliku turu olukorda. Et meil on laiem kontorivõrgustik kui enamikul globaalsetel otsingufirmadel, tunnevad meie inimesed oma turge, kuna nad on ka ise oma äri sinna rajanud.

Kus iganes sa ka oled, oled sa meie võrgustiku keskmes.