Konteksti arvestav sihtotsing – see on meie tugevus

Aga mida see tähendab?

Amropis teame, et iga ettevõte, iga olukord, iga kandidaat on eriline. Meie eesmärk on mõista ja väärtustada SINU unikaalsust. Nii kliendi kui kandidaadina.

Vaatame põhjalikult ja sügavuti detailidesse, et mõista iga otsinguprotsessi konteksti ja lõppeesmärki ning leida parim lahendus kõigile osapooltele.

Teeme oma tööd kire, professionaalsuse ja pühendumusega. Oleme fokusseeritud, agiilsed ja südamelt ettevõtjad. Just seepärast väärtustatakse meid ekspertidena ja sageli pöörduvad nii kliendid kui kandidaadid meie poole üha uuesti.

Kuulume rahvusvahelisse võrgustikku, mis annab meile globaalse haarde, samas tunneme põhjalikult kohalikku turgu. Oleme suured ja väikesed üheaegselt.

Oleme Baltikumi sihtotsingu eksperdid aastast 1993. Viime igal aastal Baltikumis läbi rohkem kui 120 otsingut, mis teeb meist kõrgelt hinnatud ja tunnustatud koostööpartneri.

Tere tulemast Amropisse!

 

Aiga Ārste – Avotiņa

Juhtivpartner Tallinn, Eesti aiga.arste@amrop.ee +372 66 77 800

Monika Peetson

Partner Tallinn, Eesti monika.peetson@amrop.ee +372 53432015

Regina Okas

Projektijuht Tallinn, Eesti Regina.Okas@amrop.ee +372 5303 1700

Anita Kirotar

Otsinguspetsialist Tallinn, Eesti anita.kirotar@amrop.ee +372 5137 847

Merilin Roosmaa

Otsinguspetsialist Tallinn, Estonia merilin.roosmaa@amrop.ee +372 5885 8600

Iira Külm

Büroojuht Tallinn, Eesti Iira.Kylm@amrop.ee +372 66 77 800

Helen Väljaste

Konsultant (lapsehoolduspuhkusel) Tallinn, Eesti Helen.Valjaste@amrop.ee

Hedvig Plekksepp

Otsinguspetsialist (lapsehoolduspuhkusel) Tallinn, Eesti Hedvig.Plekksepp@amrop.com

Brit Puistaja

Otsinguspetsialist (lapsehoolduspuhkusel) Tallinn, Eesti Brit.Puistaja@amrop.com