Siiri Sutt

Vanemkonsultant Tallinn, Eesti siiri.sutt@amrop.ee +372 515 7800

Siiri ühines Amropi Tallinna meeskonnaga veebruaris 2020.

Siiril on üle 20 aasta rahvusvahelist töökogemust ettevõtetele tippjuhtide otsimisel, talentide hindamisel, kultuurierisuste koolitamisel ja coachimisel. Ta aitab ettevõtteid välismaalastest töötajate sisseelamisel ning tõstab kultuuridevaheliste erinevuste teadlikkust rahvusvahelistes tiimides. Siiri on elanud ja töötanud Eestis, Ameerika Ühendriikides ja Luksemburgis.

Varasemalt on Siiri töötanud Deloitte Eesti meeskonnas Global Mobility/HR konsultandina, on olnud seotud IMF ja Maailmapangaga, kus juhtis erinevaid töötajate peredele suunatud projekte Washington DC-s ning on olnud 8 aastat talendijuhtimise firma Fontes vanemkonsultant. Ta on läbi viinud sadu edukaid otsingu- ja hindamisprojekte erinevates valdkondades, k.a. tootmis- ja kaubandussektoris, FMCG ja avalikus sektoris. Siiri vastuda olid tippjuhtide ja tippspetsialistide otsingu- ja hindamisprojektid nii Eestis kui Baltikumis.

Luksemburgis viis Siiri läbi kultuurierinevuste ja kohanemiskoolitusi expati’idele, olles ülemaailmse organisatsiooni Dwellworks konsultant.

Siiri on lõpetanud Tartu Ülikooli ja ta on sertifitseeritud kultuurierinevuste koolitaja. Siiri on SIETAR Europa (Society for Intercultural Education, Training and Research) liige.

Siiri valdab vabalt eesti ja inglise keelt ning suhtleb vene ja soome keeles.